Jaronwoj Blog Warszawa Polska


Manipulacja w informacji PAP- o radnej sejmiku Marczulajtis z PO czyli mix sport i polityka
Marzec 11, 2011, 7:58 am
Filed under: bezprawie, Sport | Tagi: , , ,

Manipulacja w informacji PAP- o radnej sejmiku Marczulajtis z PO czyli mix sport i polityka

 
hungry4sport GNU

Jagna Marczułajtis i jej mąż wnieśli pozew do sądu

Sytuacja wposlkim snowboardzie jest krytyczna , ale przyłaczenia się z jednostronną tubą medialną powszechnie znanej agencji prasowej PAP na rze radnej sejmiku woj. małopolskiego Jagny Marczulajtis jest wyjątkowo nie smaczne z uwagi na etykę medów.

Stanowsko Polskiego Związku Snowbordu

Komunikat nr 01/2011
Z posiedzenia Zarządu w dniu 8 marca 2011 roku w przedmiocie Mistrzostw Polski PGS – Jurgów 2011.
 
Zarząd Polskiego Związku Snowboardu wyraża głęboki żal a tym samym zaniepokojenie licznymi artykułami w mediach oraz prasie ukazującymi jednostronny obraz rzeczywistości, bez możliwości jakiegokolwiek obrony i przedstawienia swojego własnego stanowiska czy tez ustosunkowania się do przedstawianych zarzutów. Tym samym Zarząd Polskiego Związku Snowboardu mając na uwadze dobro całej dyscypliny snowboard oraz dobre imię Związku w celu wszechstronnego wyjaśnienia przedmiotowej sytuacji oraz ustalenia stanu faktycznego uchwala :
 
I.     powołanie niezależnej Komisji Wyjaśniającej w celu sprawdzenia oraz ustalenia rzeczywistego przebiegu zdarzenia w dniu 28 lutego 2011 roku na podczas Mistrzostw Polski w konkurencji Slalom Gigant Równoległy pomiędzy Panią Jagną Marczułajtis Walczak a Panem Pawłem Dawidkiem.
W skład Komisji Wyjaśniającej  wejdą niezależni przedstawiciele spoza Zarządu Polskiego Związku Snowboardu tj.: Przedstawiciel z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Przedstawiciel Polskiego Związku Snowboardu oraz osoba ze środowiska sportowego.
Po zakończeniu pracy Komisji Wyjaśniającej końcowy raport komisji zostanie przesłany bezpośrednio do Organu Nadzorczego co uzupełni wcześniej złożone wyjaśnienia Zarządu PZS, Pana Pawła Dawidka oraz Jagny Marczułajtis względem Ministra Sportu i Turystyki.
 
Jednocześnie Zarząd Polskiego Związku snowboardu:
II.     kategorycznie odrzuca oskarżenia Pani Jagny Marczułajtis Walczak w przedmiocie sfałszowania wyników oraz zawodów w dniu 28 lutego 2011 roku w konkurencji Slalom Gigant Równoległy. W związku z licznymi pomówieniami Polskiego Związku Snowboardu na forum publicznym bez udowodnienia swoich racji w oparciu o prawomocne orzeczenie Sądowe i kształtowaniu w mediach publicznych fałszywego wizerunkuPolskiego Związku Snowboardu Zarząd kieruje sprawę na drogę właściwego postępowania sądowego.
III.     przeprasza zawodników w tym w szczególności zwycięzców Mistrzostw Polski w konkurencji Slalom Gigant Równoległy Panią Aleksandrę Król oraz Pana Oskara Boma za mimowolne wciągnięcie ich w rozgrywki medialne kwestionujące ich sportowe sukcesy wywalczone w duchu fair play.
 
Równocześnie:
IV.     Pan Paweł Dawidek trener Kadry Narodowej Alpejskiej mając na uwadze zaistniałą sytuację złożył następujące oświadczenie:
Do Zarządu Polskiego Związku Snowboardu
W związku z nieprawdziwymi i licznymi pomówieniami dotyczącymi mojej osoby, jak i działalności PZS, proszę o możliwość dokładnego przeanalizowania zaistniałej sytuacji w zestawieniu z faktami i ewentualnymi dowodami lub też przeciwdowodami w kierowanych wobec mnie oskarżeniach.Do momentu wyjaśnienia tej sprawy nie będę uczestniczył w szkoleniu Kadry Narodowej.

                                         Zarząd Polskiego Związku Snowboardu

Konkluzja

Nie mogę się pogodzić z tak nagannym i niesportowym zachowaniem, dlatego, aby nigdy więcej nie powtórzyła się taka sytuacja, wniosłam do sądu pozew cywilny o zniesławienie” – powiedziała PAP Marczułajtis-Walczak, radna sejmiku woj. małopolskiego.

Mistrzostwa Akademików tzw AMP-y, które odbyły się w tym tygodniu też zmanipulowano, bo wygrali je ci sami zawodnicy, którzy zwyciężyli w Mistrzostwa Polski, a wyblakła gwiazda nie może tego przeżyć. A na marginesie, do pomieszczenia pomiaru czasu nie ma wstępu nikt poza obsługą zegara a oni, ta obsługa, dysponują tylko numerami zawodników. za  blogerem JSW1  Szkoda iżPAP zapomniał o rzeteleności fachu dziennikarskiego.

 Kejow

Innerelacja w tym video

Po skandalu z trenerem Pawłem Dawidkiem nasza snowboardzistka przyjechała szukać sprawiedliwości w Warszawie. Przed kamerą Fakt.pl przedstawia swoją wersję…

http://www.fakt.pl/FILM-Marczulajtis-na-pokazie-mody-,artykuly,98240,1.htm

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: