Jaronwoj Blog Warszawa Polska


Red. Michał Stankiewicz z szczecińskiej Rzepy aktywny i etyczny
Listopad 11, 2010, 1:03 pm
Filed under: Paliwa | Tagi: , , , ,

Red. Michał Stankiewicz z szczecińskiej Rzepy aktywny i etyczny

Już w 2008 odnotowałem ,iż Michał Stankiewicz, szczeciński korespondent ”Rzeczpospolitej” (Presspublica), odchodzi z końcem roku z gazety. Dla ”Rz” pracował w Szczecinie ponad 10 lat. Stankiewicz nie zdradza planów zawodowych.

Jako partner medialny w randze korespondenta Rzeczypospolitej  w akcji politycznej Pt. „mafia paliwowa” dziennikarki śledczej Anny Marszałek wyrzuconej z SDP nie powiedzieli słowa przepraszam. Czy SDP odbierze im członkowstwo i nagrody przyznane za zniszczenie Szermietiewa Anna Marszałek i inni śledczy  nie powiedzieli słowa przepraszam. Czy SDP odbierze przyznane za zniszczenie Szeremietiewa , Kempskiego i firm paliwowych w zakresie  płodzenia knotów o rzekomej mafii.
 
Obecnie identyfikowany z szczecińskim magazynem PRESTIŻ  jako prezes wydawcy pod nazwą Fabryka Słowa Sp. z o.o.. Zawdzięczam red. Michałowi Stankiewicz z Szczecina ,iż wskutek tzw. „przecieku kontrolowanego” z prokuratury i szczecińskiego CBŚ w dniu 17 grudnia 2002 spłodził artykuł Pt. „Zamiast do CBŚ trafił do aresztu” o pisujący mnie osobiście , którego egzemplarz  podrzucony pod celę szczecińskiego Aresztu Śledczego spowodował ,iż musiałem walczyć gołymi pięściami o życie z grypsującymi.
 
Sąd Okręgowy w Szczecinie I Widział Cywilny dał wiarę dowodom i stwierdził naruszenie moich dóbr osobistych art.24 k.c. w wyroku z dnia 01 pażdziernika 2010r..
 
Zasada umożliwienia wypowiedzenia się osób, o których gromadzi się i wykorzystuje w publikacji materiał prasowy, zapoznanie ich ze sformułowanymi pod ich adresem zarzutami, oraz weryfikacja uzyskanych informacji w oparciu niezależne i obiektywne źródła ( inny niż inspirowany politycznie „przeciek”- to kanon zawodowego dziennikarstwa.
Naruszenie tych zasad, w wypadku Anny Marszałek i Michała Stankiewicza  rażące ich naruszenie, dla zawodowego dziennikarza, parającego się od wielu lat tym zawodem – winna stanowić podstawę do prawnego orzeczenia o zakazie wykonywania tego zawodu.
 

Kejow

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: