Jaronwoj Blog Warszawa Polska


XVI Przystanek Woodstock zapowiadana muzyka
Czerwiec 24, 2010, 9:42 pm
Filed under: Uncategorized | Tagi: , , ,

XVI Przystanek Woodstock zapowiadana muzyka

XVI Przystanek Woodstockto największy w Polsce i jeden w największych w Europie muzyczny festiwal. W tym roku startujemy 30 lipca i gramy trzy dni, aż do 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Na głównej scenie festiwalu wystąpią zespoły prezentujące skrajnie różną muzykę – od mocnego gitarowego grania do jazzowych inspiracji. Zagrają: Papa Roach, Nigel Kennedy, Orphan Hate, Tonic, Life of Agony, Girl In a Coma, Morgan’s Heritage czy Peyoti for President.

Na scenie nie zabraknie także polskich wykonawców! Usłyszymy:Leszka Możdżera i Tymona Tymańskiego w projekcie Chopin 2010, zespoły Perfect, Lao Che, Łąki Łan czy Armia.

Druga scena festiwalu, nazywana folkową, również kusi ciekawym programem. Zagrają na niej: Piotr Bukartykz zespołem, Jorgos Skoliasz zespołem, Carrantuohill, Jak Wolność To Wolnośćczy Wolna Grupa Bukowina.

Szansa dla młodych zespołow

Do konkursu WOŚP i Fabryki Zespołów zgłosiło się ponad 700 kapel, które chciały wystąpić na dużej scenie w Kostrzynie nad Odrą. 28 z nich zagrało w dwóch koncertach półfinałowych, w Katowicach i w Gdyni. Cztery już dostały się na tegoroczny Festiwal. Przed nami jeszcze Wielki Finał

Dzięki eliminacjom na dużej scenie Przystanku Woodstock zagrają Titus`Tommy Gunn(solowy projekt Titusa z Acid Drinkers) oraz Ziggie Piggie i Robert Brylewski. Zaś na scenie folkowej zobaczymy zespoły Dagadana i Awariat Nato.

A to nie wszystko! W niedzielę w warszawskim klubie Proxima odbędzie się finał eliminacji do Przystanku Woodstock. O koncert na dużej scenie zawalczą: Digger, Enej, Lessdress, Pampeluna, Plagiat 199, Sen Zuoraz Votum.

Sie ma

Kejow

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: