Jaronwoj Blog Warszawa Polska


Konferencja Klimatyczna ONZ w Kopenhadze – apogeum oszustów
Listopad 29, 2009, 6:59 pm
Filed under: ekologia, emisja, polityka, Polityka energetyczna | Tagi: , , ,

Konferencja Klimatyczna ONZ w Kopenhadze – oszustów apogeum

  • Konferencja Klimatyczna w Kopenhadze za 7 dni i 16 godzin.

Rekordowa ilość 20 tysięcy delegatów – o czym obradować Będą?

Skrótowa informacja prasowa, Szczegółowe niżej wyjasnienia:

W 1.Zawarte przygotowanych materiałach nie podpisana w formie traktatu-Deklaracje poszczególnych Krajów zmniejszenia emisji o co najmniej 80 do 95 procent do 2050 roku – implikują albo destrukcję cywilizacji przemysłowej do roku 2050 albo dramatyczne ludnoĹ> ci Liczby zmniejszenie do roku 2050albo jedno i drugie.

2.Przyjęcie Pakietu klimatycznego w rzeczywistości ma służyć zwiększeniu dominacji USA i G20 Krajów silniejszych nad słabszymi krajami (ktore nie Mają Środków żeby się przestawić na najnowocześniejsze technologie), obciążenie ich gigantycznymi kosztami i upadkiem. Silny opór til traktatu klimatycznego istnieje też w USA, gdyż pomimo OGRANICZENIA swobód Obywatelskich (wyniku w wprowadzanych ograniczeń drakońskich – nastąpi racjonowanie energii – każdy człowiek dostanie jakiś niewielki przydział energii – energia na kartki) osłabi też pozycje Rządu USA w stosunku do pozostającego w cieniu Rządu cieni, grupy trzymającej władzę nad klimatem”- powiązanej Głownie z sektorem bankowym.

3.Przygotowane na konferencje Są Deklaracje proklamujące Rząd Światowy. Spodziewane Powołanie Rządu Światowego ma służyć dominacji silniejszych nad słabszymi – dokładnie tak jak się dzieje w mechanizmie do UNII EUROPEJSKIEJ. O ile Istnieja Problemy Związane z niszczeniem środowiska, do Sposób ich, rozwiązania”Konferencje przez proponowany – Służy jedynie przejęciu władzy nad światem przez silna grupę, trzymającą władzę nad klimatem”powiązaną z sektorem bankowym – Który na sektor bankowy Będzie zainteresowany za bezcen przejmowaniem wybranych Przedsiębiorstw upadających przemysłowych z powodu podatku klimatycznego.

4.Polska Będzie Panstw w Grupie, bogatych i rozwiniętych”dlatego Nie będzie dotyczyła Polski pomoc zaoferowana przez Rząd Światowy dla najbiedniejszych Krajów (krajów najsłabiej rozwiniętych), Natomiast Polska Prawdopodobnie Będzie zobowiązana do przekazania do 2% dochodu Narodowego PKB na pomoc dla Krajów najbiedniejszych.

5.Grożące bankructwo USA jak i groźba destabilizacji Systemu Finansowego m.in. przez ogłoszenie niewypłacalności Różnych Krajów i wielkich banków – Powoduje że, miękka”gra się skończyła, nastąpił okres, wolnej amerykanki”. Okres taki, gdzie w,, materiałach na konferencje”podaje się
ordynarne i oczywiste kłamstwa.

6.Afera, climategate”z przez wykradzeniem, hackera”Dokumentacji tysięcy stron z największego instytutu Klimat Naukowego Badań Institutezajmującego się klimatem (koordynującego też, pracę”instytutów mniejszych Wielu, pracujących nad klimatem”) – ogromne obnażyła manipulowanie danymi w kierunku udowodnienia, na siłę”, iż,, ocieplenie”spowodowane jest emisjami powodowanymi przez przemysłowa Cywilizacje. Jest uznawana przez media aktualnie za, najgłośniejsżą aferę w historii nauki”.

7.Obiegł cały świat wykład Lorda Moncktona (byłego doradcy Margater Thatcher) na temat fałszu konferencji klimatycznej – z dnia 14 października 2009r. Sposób w naukowy obalający mity i kłamstwa Związane z KLIMATU ociepleniem, oraz art wskazujący na ukryty cel Powołania Rządu Światowego (na samym Youtube ponad 3,5 miliona odtworzeń).

8. ONZ nagłaśniając sprawę, Co2 emisji”Całkowicie pomija znacznie poważniejsze aspekty Ochrony Środowiska, takie jak zatrucie środowiska pestycydami i roślin Ochrony środkami, zatrucie środowiska metalami ciężkimi, zatrucie środowiska substancjami chemicznymi, przez zatrucie środowiska GMO i Innych mase itd. Dzieje się do jedynie dlatego, Że Co2 Ograniczenie emisji do Jedyny z aspektów istniejących Ochrony Środowiska Który:
-pozwoli rzucić na kolana Gospodarki Krajów Wielu
-pozwoli zarobić fortuny na Handlu emisjami (Al Gore już zarobił pierwszy miliard na Handlu emisjami …)
-pozwoli wprowadzić Rząd Światowy

9. Główny doradca Obamy ds.. KLIMATU (nazywają media, Carem KLIMATU”), szefowa EPA (Agencja Ochrony Środowiska) Carol Browner do socjalistka. Poprzednie miejsce pracy – Międzynarodówka Socjalistyczna. Powrót Polski do komunizmu? My w Polsce wiemy co to komunizm jest w praktyce!

ROZWINIĘCIE PORUSZONYCH wyżej ZAGADNIEŃ

ad1. Z opublikowanych na Oficjalnej stronie przygotowanych materiałów Konferencji na konferencję przez Grupę roboczą, gotowych do podpísania po wyborze opcji: http://unfccc.int/resource/docs/2009/awglca7/eng/inf02.pdf wynika między innymi:
a) punkt 31b strona 16: warianty alternatywne nie podpísania, w kazdym z nich następuje zobowiązanie do OGRANICZENIA emisji o co najmniej 75 do 95% do roku 2050
Podobne zapisy o narzucanej redukcji emisji dochodzącej do 95% znajdują się w miejscach Innych tego dokumentu:
-str. 14
, str. 59
, str. 69
, str. 70
, str. 72
Podobne zapisy (narzucana redukcja emisji nawet do 95%) znajdują się nazwanym w dokumencie, propozycja Klimat Traktatu ze strony Organizacji Pozarządowych: http://unfccc.int/resource/docs/2009/smsn/ngo/157.pdf
, str. 6
-str 7
, str. 18
, str. 64
-str 125

b) Przez wiele lat ostatnich, dotyczących w materiałach, ocieplenia”przewijała się liczba
docelowa 50% redukcji emisji do roku 2050. Nagle, w ostatnim roku ***

c) istotne Wyjaśnienie co do obowiązującej aktualnie maltuzjanizmu doktryny (ludnoĹ> ci Liczby zmniejszenia) rządzie w USA:
John Holdren, szef Naukowych Doradców Obamy ( http://en.wikipedia.org/wiki/John_Holdren ), Jest zwolennikiem teorii Malthusa (redukcji ludnoĹ> ci). Opublikował w 1977 książkę, Ecoscience”(Dostępna w Łatwo np. w internecie. Zombietime.com / john_holdren) w któej Między innymi proponował metody zmniejszenia drastyczne Liczby ludnoĹ> ci takie jak:
-dobrowolne Lub przymusowe aborcje
-dobrowolne Lub przymusowe sterylizacje
-dodawanie do wody i żywności SUBSTANCJI powodujących bezpłodność. Współautorem, Ecoscience”byl wysoki urzędnik administracji w USA Czasie tym.
Realizacja postulatów w Holdrena w zawartych, Ecoscience”na dzień dzisiejszy:
– Masowo realizowany jest tylko trzeci – plus-minus około połowa młodzieży w krajach Zachodu jest bezpłodna w wyniku otrzymywanych Zanieczyszczeń (GMO, pestycydów pozostałości, pozostałości SUBSTANCJI chemicznych Plastyków Zwłaszcza, Dodatków do żywności – konserwantów itd., trucizn zawartych w kosmetykach itd.). To nie jest zatrucie środowiska jest, aby przypadkiem, Lecz efektem przyzwolenia zawartego w świadomej polityce USAod lat 70 XX wieku.
– Sterylizacja jest oferowana dobrowolnie za niewielka dopłata w krajach szeregu 3 świata.
– Od czasów, Ecoscience”nastąpił znaczny postęp naukowy W sprawie sterylizacji, Zwłaszcza podstępnej Szczepienia Poprzez sterylizacji na inne choroby co było Stosowane m.in. na Filipinach (3 mln sterylizacji kobiet za Pomocą szczepionki na tężca) iw Afryce Subsaharyjskiej (150 mln sterylizacji – bezpłatne szczepionki na polio, HBV).

ad2.a) Celem Polityki USA jest coś, co MOŻNA nazwać afrykanizacją całych i Krajów Regionów terenem Następnym do destrukcji Europa jest.
Większość Krajów Afryki jeszcze w latach 70 XX wieku było krajami gdzie sprawnie funkcjonowała cywilizacja mimo biedy – np. dobrze funkcjonowała służba zdrowia, szkolnictwo itd.. W wyniku Przyjęcia doktryny przez maltuzjanizmu rząd USA (opublikowanie memorandum Kissingera NSSM 200 w 1974 roku, www.population-security.org ) Nastąpiła szybka destabilizacja przez kontynentu sponsorowanie wojen Lokalnych, Liczne akcje szczepień zatrutymi szczepionkami i inne.
Aktualnie Europa jest kontynentem najsłabszym, najbardziej narażonym na,, Afrykanizację”. W kontekĹ> cie wzmacniania euro z ktĂłrym Europa nie umie sobie poradzić –
podupadną przemysły Europy eksportowe – ostatni silny bastion Europy.

b) na tą chwilę nie MOŻNA sobie wyobrazić Zgody Chin i Indii na taka forme traktatu – gdyż te kraje doskonale wiedzą Że to bÄ ich szybki koniec – W sytuacji kryzysu Światowego i przegrzania ich WŁASNYCH GOSPODAREK. Na tą chwilę Chiny i Indie żądają OGRANICZENIA emisji do 2020 przez wszystkie kraje rozwinięte o 40% – gdyż wiedzą, Że to jest niemożliwe do Przyjęcia:
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601130&sid=a_I_pO3NPvwU

c) wątpliwa Także zgoda jest na proponowany traktat ze strony BRAZYLII i Rosji.

d) Europa Zachodnia po Wielu latach inwestowania w energię odnawialna, stała się sceptyczna: w RFN planuje się budowę Nowej generacji elektrowni węglowych:
http://www.guardian.co.uk/environment/2009/jan/13/climate-change-united- …

e) w USA jest gotowe do natychmiastowego uruchomienia Inwestycji w 400 elektrowni kilometrów kwadratowych słonecznych – w wypadku przymusu stosowania art Nowych
technologii, uzyskają dodatkowa wielką przewagę nad Europa (opisane Tym samym W artykule powyżej)

f) dotychczasowa realizacja protokołu z Kioto, stała się całkowita farsa i paranoja:
http://www.guardian.co.uk/environment/2007/jun/02/india.greenpolitics
(Artykuł,, Prawda o Kioto wielkie profity, mała redukcja emisji”)
– W Korei i Indiach powstały wielkie fabryki produkujące Ekonomiczna fikcję, KTÓRYCH Jedynym sensem jest ekonomicznym spalanie gazu (niepotrzebnie wytwarzanego) o nazwie HFC-23 Którego spalenie specjalnym w piecu daje tyle, kredytĂłw dwutlenku węgla”co uniknięcie spalenia 11.700 ton węgla. Te fabryki otrzymują premie z tytułu ogromne, ratowania środowiska”pomimo Że zatruwają środowisko innymi toksycznymi substancjami (ignorowanymi przez protokół z Kioto)
-następuje szalona spekulacja, prawami do emisjina ktorej duchowieństwa spekulanci (główny orędownik ocieplenia w USA Al Gore: ponad miliard dolarów) i wielkie koncerny, na szkodę podmiotów Małych nawet takich gości jak szkoły czy szpitale: NP. Uniwersytet Bigmingham zostal zmuszony
do zakupienia, Praw do emisji”za 92.500GBP – Gdyby dzisiaj Chciał je sprzedać do uzyskałby
Może 1000GBP

AD3. Wprowadzenie Rządu Światowego:
a) punkt 38 strona 18 i 19 – opisuje zasadę Działania Rządu Światowego bez użycia tej nazwy „Wprost”:
– Uprawnienia tego Rządu Światowego Są ogromne,
– Nie jest wybierany na (w całym tekście proponowanym 181 stron nie jest użyte ani razu
słowo odnoszące się do wyborów)
– Poszczególne kraje ktoré zgadzają się w wyniku Traktatu podpísania na utratę / Ograniczenie
suwerenności til Rządu Światowego nawet nie wiedzą jakie dziesięć rząd ma uprawnienia.
– Nie jest jasne w jaki Sposób Będzie funkcjonowało bogatych Krajów opodatkowanie, jedynie
Przymiarki na stronie 181.

b) na stronach 50, 51, 52, 53, 85, 137, 139, 140, 141, 142, 153, 159, 163, 164, 166, 167, 169, 170, 171 i 173 Są opisane detale Działania nowo powoływanego Rządu Światowego (przy czym ani nie ani nie używa się nazwy tej ustala Ostatecznie jakš Będzie Miał nazwÄ Rząd Światowy)

b) nie jest do wyjaśnione czarno na biały, ale nalezy przyjąć, ŻE Rząd Światowy Będzie czerpał ogromne zyski z proponowanego Handlu Co2 emisjami?

b) Proponowanie przyjęcie Rządu Światowego (na wzór UNII EUROPEJSKIEJ) ustanowi redystrybucję w Postaci Wprowadzenie globalnego podatku. na rzecz Rządu Światowego (czego nawet jeszcze w Pełni UE nie wprowadziła). Mówi się o podatku obrotowym w wysokości do 2% PKB płaconym przez kraje bogate na rzecz Rządu Światowego i przeznaczonego, do redystrybucji wśród Krajów najmniej rozwiniętych”. W sytuacji kryzysu – nawet 2% podatku obrotowego Będzie Zabójcze dla Krajów Wielu.

c) Kilka linków ze znanych mediów na temat Powołania Rządu Światowego w Kopenhadze:
http://www.prisonplanet.com/chuck-norris-copenhagen-talks-to-forge-one-w …

http://blogs.theaustralian.news.com.au/janetalbrechtsen/index.php/theaus …

http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100014325/copenhagen-a …

http://online.wsj.com/article/SB1000142405274870357460457450058028567907 …
(Wall Street Journal „:,, traktat Kopenhaski i grożny atak na władzę ze strony ONZ”)

AD4. Lista Krajów, bogatych”- czyli tzw. , Załącznik 1”- Funduszy dawców: http://unfccc.int/parties_and_observers/parties/annex_i/2774
(Na tej liście jest 41 pozycji: cała Europa z Rosja, Białorusią, Ukraina i Turcja, poza tym Australia,
Kanada, USA, Japonia, Nowa Zelandia,. Brak na liście Krajów, bogatych”Takich Krajów jak Chiny, Indie, Korea, Tajwan, Brazylia i Innych Wielu itd.. ). Chiny, Tajwan, Korea itd.. sa na liście nazwanej, Non-Annex „, biednych Krajów”: http://unfccc.int/parties_and_observers/parties/non_annex_i/items/2833.php
(Razem z Burkina Faso, Kiribati, itd..).
ONZ wskazuje jeszcze liste najbogatszych mających Krajów być największymi dawacami kapitału na Potrzeby ONZ:,, Załącznik II”, mającej 24 pozycje.http: / / unfccc.int/essential_background/convention/background/items/1348.php
Nie ma tam wymienionej Polski – jest pozycja ale wymieniona, Europejska Wspólnota Gospodarcza”- czyli nalezy rozumieć, Że Polska też należy do Krajów mających Najwięcej bulić?

W Tym miejscu – MOŻNA tylko powiedzieć dwie rzeczy:
a) najbardziej wyniku w uderzona, Będzie Europa Traktatu „(USA i Japonia zawsze sobie poradzą – zawsze Miały duża bazę w Produkcyjna,, biednych”krajach) – Natomiast koncerny europejskie Mają dużo filii w Europie Wschodniej, Która Będzie uderzona, jako Traktatem” , kraje bogate”.

b) nie MOŻNA inaczej nazwać jak nieprawdopodobną bezczelnością ze strony ONZ Umieszczenie Ukrainy czy Białorusi Rumunii czy Grecji Islandii – w, Grupie bogatych Krajów”Indii Chin BRAZYLII w Korei Grupie biednych Krajów!

c) przykładowa (niepełna) podpunktów lista traktatu wskazujących na grożące ogromne obciążenia budżetowe dla Polski w wyniku Przyjęcia Traktatu:
-str 125 punkt4: kraje z,, Załącznik II”Mają zabezpieczyć trwałe i Pewne Finansowanie
na rzecz Rozwoju Krajów rozwijających się
-str 126 część 2 punkt 6: dostarczanie dla kapitałów Krajów Powinno rozwijających zależeć od
ich potrzeb (tu jest jakiś w komunizm stwierdzeniu Tym – i jak zawsze w komunizmie, kto Będzie decydował o podziale Tym Według potrzeb)
, str. 134, alternatywa 1”: podatek 2 USD od każdej tony Co2 emitowanego (!)
, str. 134, alternatywa2”: podatek od Każdego towaru (na rzecz Rządu Światowego) wyprodukowanego w krajach, w załączniku I ”
, str. 135, opcja7”: podatek 2% od każdej TRANSAKCJI Finansowym na Rynku w krajach, do załącznika I”(tu by się ONZ obłowiło!)
-str 135 opcja8: kary za zbyt małe Ograniczenie emisji
, str. 145 punkt 71: nowo powstający (w wyniku traktatu) Światowy Fundusz Zmiany KLIMATU Będzie docelowo powiązany z mechanizmami wynikającymi z traktatu z Kioto. Szczerze mówiąc, tym Śmierdzi w jakimś wałkiem grubym.
, str. 145 punkt 76 podpunkt d):,, narzucić kary finansowe w wysokości do co najmniej 10-krotnej Wartości rynkowej (..) z powodu każdej emisji przekraczającej uzgodnione zobowiązanie do redukcji”

AD5) Pomijam Analizy zadłużenia USA, kilka świeżych wklejam linków na temat możliwego bankructwa Krajów Różnych:
-http: / / http://www.thedailycrux.com/content/3455/Porter_Stansberry/eml:,, bankructwo jest USA Pewne Kup”

-http: / / http://www.marketoracle.co.uk/Article15360.html, silne spadki na giełdzie giełdy w Londynie przez obawę o bankructwo Dubai”

Jako ilustracja sposobu Działania środowiska bankowego (w USA od 2009 jest szeroko używane słowo, banksters”na określenie środowiska bankowego): Debata w Kongresie USA nad wprowadzeniem Pakietu ratującego tzw banki, ratowania”2 października 2008: kongresman w mówi Brad Sherman filmie, KILKU z nas powiedziano Że Będzie wkrótce stan wojenny jak zagłosujemy na nie”: http://www.youtube.com/watch?v=p6KRXnYgu5I

AD6) wykradzione przez,, hakera”zbiory dokumentów największego instutytu zajmującego się klimatem CRU w Anglii – dowodzą naciągania teorii przez Naukowych faktów zwolenników
ocieplenia globalnego. Też są dyskusje, jak uciszyć”O Naukowców poglądach odmiennych. Pełna lista dokumentów jeszcze nie opublikowana jest, sa jeden udostępniane stopniowo. Pełny zbiór Prawdopodobnie liczy dokumentów ca najmniej 160 MB. Duży zbiór dokumentów (59 Megabajtów) jest na znanym serwerze Wikileaks:
http://www.wikileaks.com/wiki/Climatic_Research_Unit_emails%% 2C_data 2C_m …

Duży zbiór dokumentów w formie tekstowej możliwej do przeszukiwania Są zamieszczone Między innymi:
http://www.eastangliaemails.com/index.php

opinia w wielkiej gazecie angielskiej:
http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100017393/climategate- …

Natomiast, szefowa administracji DS Obamy. ekologii stwierdziła,,, Że te dokumenty nie zmieniaja jej przekonania i determinacji podpísania Traktatu: oświadczyła, za że, naukową wiedzą na temat ocieplenia stoi 2500 Naukowców Którzy się podpisali Pod tym”. Natomiast, liczba ta 2500 Może aktualnie dość szybko topnieć, gdyż Naukowców reputacja z tej grupy dramatycznie ucierpiała w wyniku, climategate”, ja Może nie być już tak dobrze z grantami na badania.
http://www.washingtontimes.com/news/2009/nov/25/climate-czar-says-e-mail …

Po ujawnieniu, climategate”zaczęły się wylewać brudy z Krajów Innych – okazało się, większości Że Instytuty Krajów naciągały dane klimatyczne, gdyż przewidywały, kraje Że z, ociepleniem większym”goscinnie w Przyszłości różne bonusy. Mase odnośników na temat fałszowania danych w roznych krajach jest w artykule i komentarzach 355 do Niego: http://wattsupwiththat.com/2009/11/25/uh-oh-raw-data-in-new-zealand-tells-a- different-story-than-the-official-One / # more-13215

Setki stron internetowych prześcigają się w analizowaniu tysiący stron przez wykradzionych, hackera”. Przykłady:
-publicysta George znany Monbiot Opublikował wycinek z dotyczący emaila Manifestu Powołania Rządu Światowego. Ten e-mail nie znajduje się w zbiorze opublikowanym w Wikileaks ani też nazwisko profesora Kattweizela nie jest znane. Mimo Tych poważnych znaków zapytania, podaję
Linki do tej publikacji:
– W emailu znalazł się tekst, należy Kawalerów węglowych. Panowie, kulminacja naszego wielkiego planu zbliża się szybko. (,,,) Komunistyczny Rząd Światowy, zbliża się do punktu kulminacyjnego w Kopenhadze. Przez 185 lat od kiedy nasz wielki mistrz znany laikom jako Joseph Fourier (wynalazca efektu cieplarnianego, Ważna figura w Rewolucji Francuskiej), cała Naukowców pracowała społeczność Na ten dzień. (Dalej uczony się rozwodzi, cytując jako rzekomych wielkich mistrzów Zakonu Kawalerów swojego węglowych Takich Naukowców Jak Między innymi Svante Arhenius i Max Planck itd..)
http://www.guardian.co.uk/commentisfree/cif-green/2009/nov/23/global-war …
to samo w: http://www.smh.com.au/opinion/politics/at-last-proof-the-science-of-global-warming-is-a-scam-20091124-jga0.html?comments = 54
też w
http://www.globaldashboard.org/2009/11/24/more-leaked-climate-email/.

Inny e-mail, # 1048799107, z Kolei zawiera przygotowywane narażać Rządu Światowego
http://www.infowars.com/hacked-climate-emails-include-calls-for-earth-go …

Inny e-mail zawierał, Manifest Rządu Ziemskiego z dnia 27.03.2003 „:
http://www.whatreallyhappened.org/ru/content/hacked-climate-emails-include-calls- „ziemi government’-foundation-new-world-order-rozbicia

też
http://socioecohistory.wordpress.com/2009/11/26/hacked-climate-emails-in …

Kilka wybranych emaili spośród 1000 + opisujących m.in. naginanie Naukowych WYNIKÓW:
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=419&filename=1089318616.txt
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=484&filename=1106322460.txt
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=307&filename=1051190249.txt
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=891&filename=1212063122.txt
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=490&filename=1107454306.txt
http://www.eastangliaemails.com/emails.php?eid=914&filename=1219239172.txt

AD7)
-Pełny wykład Lorda Moncktona http://www.youtube.com/v/stij8sUybx0 (1 godz. 35 min.) Pan Monckton m.in. przedstawił dowody, ŻE ocieplenie nie jest wynikiem Działania człowieka. Przedstawił prezentację faktów obalających Naukowych ociepleniu mit o spowodowanym przez człowieka.
-Na Youtube Są setki skrótów i kompilacji wykładu Lorda Moncktona – na przykładhttp: / / http://www.youtube.com/v/PMe5dOgbu40 (4,13 min), zatytułowany,, Obama zrzecze się suwerenności USA”. Łącznie wykład Lorda Moncktona byl oglądany 3,5 miliona razy w ciągu KILKU tygodni.
-nowe wykłady Lorda Moncktona na zlecenie Wyborców Organizacji, Minnesota Większość”
-http: / / http://www.youtube.com/watch?v=avgYKMvfnfk część 4 – 21.11.2009
-http: / / http://www.youtube.com/watch?v=s7knN8RLW5g część 3 —
-http: / / http://www.youtube.com/watch?v=iyVX3vl4a5M część 2 – 20.10.2009

filmy z polskimi napisami:
-http: / / http://www.youtube.com/watch?v=LkKVX8hiu08, UWAGA UWAGA nadchodzi”(4 min.)

-Wyciąg z prezentacji Lorda Moncktona Którą trakcie w użył słynnego wykładu ilustrując zwolenników kłamstwa, ocieplenia KLIMATU”w załączeniu (plik dostępny monckton_2009.pdf m.in. w internecie http://www.friendsofscience.org/assets/documents/monckton_2009.pdf ). W tej prezentacji obala szereg mitów i kłamstw propagowanych przez zwolenników, ocieplenia KLIMATU”. W szczególności:
-w latach 1100-1300 było znacznie ciepłej niĹĽ Obecnie pomimo braku, emisji”.
-najbardziej widoczny Reprezentant, KLIMATU ocieplenia;; Al Gore sam nie wierzy w Podniesienie POZIOMU morza-w 2005 roku kupił posiadłość w San Francisco nad sama Zatoką.
-Już w dwa tygodnie po publikacji w internecie Naukowego wykładu Lorda Moncktona, ONZ oświadczył, ŻE Podpisanie traktatu w Kopenhadze Prawdopodobnie się nie uda: http://news.yahoo.com/s/ap/20091027/ap_on_re_us/un_un_climate_change_7

– Bronisław Wildstein pisze na bloguhttp: / / blog.rp.pl/wildstein/2009/11/23/wnioski-z-przyszlosci /
,, Parę dni wcześniej hakerzy wrzucili do Internetu klimatologicznego dokumenty Instytutu Uniwersytetu Wschodniej Anglii, ktory stanowi ważny element Naukowego zaplecza ONZ W kwestii wpływu człowieka na globalne ocieplenie. Odsłaniają manipulacje, naciski na media, traktowanie inaczej Naukowców myślących jak wrogów, KTÓRYCH nalezy zniszczyć.
O tym Bendyk nie pisze [Dotyczy to artykułu w dzienniku Polska] Natomiast finalnie zauważa: „Klimat nie jest [w tej grze] stawka, ale dobrym pretekstem, by na nowo poustawiać świat”. Święte słowa. Nowa generacja zbawców świata zaczyna go ustawiać ponad naszymi głowami. Oczywiście dla naszego dobra.”

AD9. Carol Browner Bezpośrednio przed objęciem stanowiska w rządzie pracowała w Międzynarodówce Socjalistycznej, poprzednio była wiele lat asystentka Ala Gore’a (największego krzykacza na temat ocieplenia, Który już zarobił na ociepleniu swój pierwszy miliard)
http://www.washingtonexaminer.com/opinion/Browner_is_an_environmental_ra …
(Oprócz stanowiska szefa DEA ma też stanowisko nazwane, Asystent ds. Prezydenta. Energii i zmiany KLIMATU). Carol była wymieniana Browner (razem z Aleksandrem Kwaśniewskim) w składzie, Komisji na rzecz zrównoważonego Światowego Stowarzyszenia”- orgánu Międzynarodówki Socjalistycznej. Kopia CSWS strony internetowej z pierwszych dni 2009-http: / / 24ahead.com/images/si-csws-cache-as-of-011009.jpg
http://spectator.org/blog/2009/01/12/carol-browner-a-socialist
http://www.washingtontimes.com/news/2009/jan/12/obama-climate-czar-has-s …

W pierwszych dniach stycznia 2009 r. – Browner nazwisko zostało wykreślone ze strony Międzynarodówki Socjalistycznej, oraz art ze Wszystkich Organizacji, ekologów”powiązanych z Al Gore Tym w: National Audubon Society, Ligi Ochrony Wyborcy, Center for American Progress, Sojusz na rzecz klimatu Ochrona .. Informacja, pracowała Że w Międzynarodówce Socjalistycznej Została wykreślona też z Wikipedii.
Z Tym, Że Międzynarodówka Socjalistycznaźle wykresliła jej nazwisko jest i ciągle pod widoczne:
http://www.socialistinternational.org/print.cfm?ArticleID=1915

Browner pani powiedziała, ze nie zmieni zdania na temat,, globalnego ocieplenia”pod wpływem, climategate”.
Kejow

Reklamy

2 Komentarze so far
Dodaj komentarz

KOMUNIKAT PAP
Przeważająca większość Polaków (84 proc.) uważa, że zmiany klimatyczne stanowią zagrożenie, któremu trzeba aktywnie przeciwdziałać – wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP, zamówionego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
Jednak – według badania, które PAP otrzymała w niedzielę – poparcie dla walki ze zmianami klimatu w porównaniu z jesienią ubiegłego roku spadło o 8 proc.

Co trzeci badany wierzy, że podczas konferencji klimatycznej ONZ w Kopenhadze, która zaczyna się na początku grudnia, uda się osiągnąć kompromis w sprawie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

Trzy czwarte (75 proc.) ankietowanych jest zdania, że to UE powinna odgrywać rolę światowego lidera w walce ze zmianami klimatycznymi, a ponad dwie trzecie (67 proc.) badanych deklaruje, że byliby skłonni zapłacić więcej za czystą energię, choć niemal jednak trzecia się na to nie zgadza.

Ponad dwie trzecie Polaków (69 proc.) jest przekonanych, że ze zmianami klimatycznymi należy walczyć, nawet gdyby miało to hamować wzrost gospodarczy. Z drugiej strony, w ciągu minionego roku (z 20 proc. do 26 proc.) wzrósł odsetek osób, które są przeciwnego zdania.

Główną korzyścią wynikającą – zdaniem Polaków – z walki ze zmianami klimatycznymi jest czystsze środowisko (64 proc.). Uboczne skutki walki ze zmianami klimatycznymi to według respondentów przede wszystkim wzrost cen energii (59 proc.).

Ponad połowa ankietowanych uważa, że każde państwo członkowskie powinno samodzielnie decydować, jakie działania związane z walką ze zmianami klimatycznymi może wprowadzić, zaś dla 37 proc. z nas byłoby lepiej, gdyby decyzje w tej kwestii były podejmowane na szczeblu Unii Europejskiej.

Co drugi Polak (50 proc.) słyszał o pakiecie klimatycznym UE. Spośród jego poszczególnych założeń Polacy najczęściej słyszeli o tym, że biopaliwa do 2020 roku mają zaspokajać 10 proc. potrzeb sektora transportowego oraz o tym, że do 2020 roku o 20 proc. ma wzrosnąć wydajność energetyczna i wykorzystanie energii odnawialnej.

Komentarz - autor: jaronwoj

Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit
and sources back to your website? My blog is in the very same niche as yours and my visitors would
really benefit from some of the information you provide here.
Please let me know if this ok with you. Many thanks!

Komentarz - autor: dungeon hunter 4 hack cydia
Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: